Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

RITUÁLY

 

RITUÁL NA PŘIVOLÁNÍ

Pokud chcete zajistit zdar nějakému novému podniku, novému přátelství, chcete začít novou práci, novou školu, použijte tento rituál.

Rituál se provádí v klidu v úterý den Marsu.

Potřeby: růžová, fialová a žlutá svíčka, jalovcový nebo bergamotový olej, 3 jarní květy žluté barvy (blatouch, kosatec, tulipán, narcis)

Postup: Vezmeme svíčky, vyryjeme na ně svůj symbol - to čeho chceme dosáhnout, např. nová práce, nová studia, přátelství s... atd.

Potom svíčky potřeme olejem a rozestavíme je podle světových stran: růžovou na východ, žlutou na jih a fialovou na  západ.

Spojíme je bílou nití a zapálíme jedním plamenem.

Potom vezmeme květy (poděkujeme jim za propůjčení síly), spleteme je dohromady a klademe je do středu trojúhelníku, který tvoří hořící svíčky. Až svíčky dohoří, sebereme zbylý vosk, zbytky nití a tři spojené květy a vše hodíme do tekoucí vody - do potoka, pramene nebo do řeky.

 

RITUÁL HOJNOSTI

Nejlepší pro dělání tohoto rituálu je den Slunce,tedy neděle.Na zlatou nebo bílou svíci napiš nebo vyryj své přání-třeba lásku, po které beznadějně toužíš- a potři ji olejem.

Ovaž ji zlatou stužkou a zapal.

Dvacet minut se dívej do plamene a intenzivně mysli na své přání.Potom vezmu jakoukoliv minci, vlož ji do plamene a až tě začne pálit v prstech ,zahrab ji do květináče s nějakou rostlinou, jako máš třeba doma za oknem.

Pak pečlivě seber všechen vosk a popel někde venku na klidném místě rozsyp do čtyř světových stran!

 

RITUÁL POČETÍ

Tento rituál se doporučuje v případě, že mají partneři problém s početím dítěte.

Účinnější je při provádění v páru (ale není podmínkou).

Provádí se za přibývajícího měsíce v den pátek - den Venuše.

Rituál je nutné ještě jednou zopakovat při následujícím měsíci.

Potřeby: 2 zelené svíčky, růžová svíčka, kousek papíru, na který napíšeme dvě jména pro dítě (jedno pro holčičku a druhé pro chlapečka), které si přejeme, mandlový olej, slepičí vejce.

Postup: Vyfoukneme vejce (obsah můžeme využít v kuchyni), budeme potřebovat jen skořápku. Svíčky potřeme olejem, zapálíme nejdříve zelené svíčky, potom růžovou.

Svíčky postavíme vedle sebe. Na kousek papíru napíšeme zvolená jména, papír svineme do ruličky a vložíme jej do vajíčka. A opravdu od srdce říkejte:

Přivolávám vás, síly přírody.

Nechť se to, o čem zatím sním,

až nastane čas, objeví.

Aby nový život z našich těl

všem jenom radost přinášel.

Staniž se!!!

Vyfouknuté vejce je nutné uschovat až do doby křtin dítěte. V tento den ho musíte spálit.

 

 

RITUÁL NA POSÍLENÍ ZDRAVÍ

Jeho cílem je zlepšit zdravotní stav dotyčné osoby, vykonává se v sobotu v pravé poledne nebo o půlnoci. Tento rituál nemohou vykonávat těžce nemocné osoby. Ty používají rituál  nazvaný Léčivý oheň, který je zde také uveden.

Potřeby: červená, oranžová a stříbrná svíčka, 3 dubové listy, skořici nebo myrtu, kousek bílého papíru se seznamem neduhů - např. bolest hlavy, problémy s pletí, bolavé koleno...

Postup: Každou svíčku potřeme skořicí nebo myrtou, zabalíme do dubového listí a zapálíme. Usedneme a soustředíme se na svůj zdravotní stav. Představíme si, že jsme plni zdraví, kondice je vynikající a máme velkou zásobu životních sil. Asi po 20 minutách vezmeme papírek s napsanými problémy, které nás trápí a zapálíme ho plamenem červené svíce. Získaný popel sebereme a pošleme po vodě. Pak zhasneme svíce. Můžeme je použít při eventuálním opakování rituálu.

 

RITUÁL SPRAVEDLNOSTI

Je to rituál, který se provádí ve čtvrtek v den Jupitera. Jeho účel je dosáhnout spravedlnosti v těch oblastech života, v nichž nám bylo ukřivděno nebo ublíženo.

Potřeby: tmavomodrá svíčka, olej z aloe, špetka soli, kousek bílého papíru s napsanou stížností.

Postup: Nejdřív potřeme svíci olejem a zapálíme ji. Tím umožníme, aby se náš smutek nebo naše námitky symbolicky spálily v jejím plameni. Po 20 minutách vezmeme připravený kousek papíru s napsanou stížností, zavineme jej do malé ruličky a zapálíme plamenem svíce. Popel rozsypeme ve směru čtyř větrů. Zbytek svíčky si ponecháme, protože rituál budeme ještě dvakrát opakovat. Opakujeme po sobě tři následující čtvrtky.

 

RITUÁL NA PŘIVOLÁNÍ ZDRAVÍ

Rituál se provádí v případě nemoci. Můžeme ho vykonat i pro jinou osobu za její přítomnosti, ale musí nás o to sama požádat (jako ostatně při každé magické činnosti, kterou vykonáváte pro druhé). Vykonává se v pondělí v den Měsíce, nejúčinnější je v okamžik, kdy opravdový měsíc vychází.

Potřeby: zelená nit, borovicový olej, hrst pelyňku, šalvěje, mističku nebo kotlík, (pokud máte) – na spálení bylin, jméno choroby napsané na fialovém papíře, modrá, fialová a stříbrná svíčka.

Postup: Svíčky potřeme borovicovým olejem, potom zapálíme v pořadí: modrou, fialovou, stříbrnou. Rozestavíme je podle světových stran – modrá na východ, fialová na západ, a stříbrná na sever, buď kolem sebe nebo kolem nemocného. Zapálené svíčky spojíme zelenou nití a na jižní straně necháme volné místo, kudy může choroba odejít. Tiše se soustředíme asi zhruba tak 20 minut, snažíme se vizualizovat zdraví, vitalitu, energii – buď sobě, nebo osobě, pro kterou rituál provádíme. Vše si musíte představovat dokončené. Potom vložíme bylinky do kotlíku (mističky) a zapálíme je. Počkáme chvíli než začne stoupat dým a následně nemocného vykuřujeme (to znamená 3x ho obejít nebo kolem sebe 3x obkroužíme kotlíkem – mističkou). Nakonec vložíme do kotlíku – mističku s hořícími bylinami papír s napsanou chorobou a svíčky necháme dohořet až dokonce. Zbylý popel a vosk svěříme vodě. U svíček po spálení žádosti nemusíme čekat než dohoří, ale občas je kontrolujte, jestli se nepřevrátili.

 

LÉČIVÝ OHEŇ

Tento rituál může zastavit chorobný proces, pomáhá při léčení a navrací zdraví. Vykonává se při přibývajícím měsíci, mezi 19 a 21 hodinou, musíme zvolit místo, kde jde zapálit oheň.

Potřeby: čtvrtku bílého papíru, fialový značkovač, křídu nebo pastelku, několik kousků březového dřeva, několik kousků dubového dřeva, několik kousků borového dřeva, hrst pelyňku, nádobu s vodou.

Postup: Na čtvrtku fialovou pastelkou namalujeme sebe a výrazně označíme nemocný orgán. Nemocný orgán můžeme také vyznačit jinou barvou. Potom zapálíme oheň do kterého střídavě klademe všechny druhy dřeva. Až se rozhoří, vhodíme do něj čtvrtku s obrázkem a dáme pozor, aby celá shořela. Přitom si představujeme, že jsme již zdraví, plní síly – vizualizujeme. Nakonec vhodíme do ohně hrstku pelyňku, oheň necháme dohořet a pak jej zalijeme vodou. Doufám, že nemusím říkat, že tento rituál nenahradí návštěvu u lékaře.

 

RITUÁL NA ÚSPĚŠNÉ SLOŽENÍ ZKOUŠKY, JEDNÁNÍ

Vykonává se před obtížným jednáním, zkouškou, a jinou podobnou situací. Doba provedení je libovolná.

Potřeby: 3x červenou svíčku, 4x žlutou svíčku, srpek vystřižený z hliníkové fólie – alobalu, měsíc v úplňku vystřižený ze zlaté fólie nebo papíru, santalový olej.

Postup: Svíčky potřeme olejem. Žluté svíčky rozestavíme do světových stran a zapálíme. Červené svíčky postavíme do trojúhelníku, u jehož základny postavíme vystřižené měsíce. Svíčky zapálíme a představujeme si, jak do nás vstupuje energie v nejlepší, tvůrčí radostné podobě. Zhruba po 20 minutách červené svíčky zhasneme. Upřeně hledíme do plamenů žlutých svící, které stále hoří, a představujeme si, jak lehce a s jistotou skládáme zkoušku, vedeme důležité jednání apod. Svíčky necháme dohořet až do konce. Vystřižené měsíce zakopeme do země na zahradě, v lese a nebo je zahrabeme do truhlíku na balkoně.

 

RITUÁL NA ODVRÁCENÍ BĚHU UDÁLOSTÍ

V životě nastanou situace, kdy se něco neodehrává podle našich představ, kdy nám realizace plánů nepřináší očekávané výsledky a kdy se nám může zdát, že nám někdo překáží v dosažení našich cílů.Vhodná doba k vykonání rituálu je západ slunce v období ubývajícího měsíce.

Potřeby: malou voskovou svíčku, čtvrtku žlutého papíru, semena petržele, malou nádobku s úrodnou zemí, mističku nebo kotlík na pálení.

Postup: Na čtvrtku papíru vypíšeme všechno, co nám komplikuje život. Pak začneme tleskat v rytmu tleskání pronášíme tato slova:

Vy síly Přírody!

Spojuji se s vámi,

odvraťte událost,

která mým snům brání.

Staniž se!!!

Ve chvíli, kdy slunce zajde, zapálíme svíčku, zapálíme s ní čtvrtku papíru a necháme ji shořet, nejlépe v mističce na pálení. Popel vhodíme buď do tekoucí vody a nebo ho necháme rozfoukat do všech světových stran. Tentýž den o půlnoci vysadíme do nádoby petržel a pečlivě se staráme o to, aby vzešla a rostla. Pokud semínka vzklíčí, událost bude odvrácena a nestojí nic v cestě realizaci našich plánů. Pokud nevzejdou, bude lepší plány změnit, protože jsou v rozporu s karmou.

 

RITUÁL K POSÍLENÍ PŘITAŽLIVOSTI

Rituál prováděj ve Venušin den (pátek) za soumraku na tichém klidném místě.

Nejdřív napiš nebo vyryj na červenou svíci své jméno,potři ho jasmínovým nebo růžovým olejem a postav ji do měděného prstýnku nebo náramku.Totéž udělej s druhou svící,jen na ni napiš jméno kluka či holky kterého/kterou chceš získat.

Obě svíce ovaž růžovou nití a zapal.

Představuj si hezké chvíle,které s tímhle/touhle klukem/holkou zažiješ.Když svíce dohoří,posbírej zbylý vosk a popel z nití zakopej na místě,kam nechodí příliš mnoho lidí!

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Astrologie trochu jinak

(Storm, 23. 10. 2012 17:26)

Zdravím,
moc pěkné stránky.
Myslím, že by vás mohla zajímat tato astrovide zdarma :
http://stormage.astrojinak.cz

Astrologie trochu jinak

(Storm, 23. 10. 2012 17:23)

http://www.aktualni-energie.estranky.cz/clanky/priznaky-vzestupu/soucasne-priznaky-vzestupu_-prostredky-k-uleve_-a-co-jeste-prijde.html